Depilacja Laserowa

Light Sheer Duet to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej. Urządzenie znanej i cenionej marki Lumenis zapewnia największą moc i skuteczność. Jednocześnie mamy do czynienia z wyjątkowo bezpieczną technologią, która działa tylko na barwnik włosa. Stała długość fali sprawia, że laser nie przenika do innych tkanek oraz narządów, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA) oraz zgodność urządzenia z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Laser, który wykorzystujemy w Gabinecie Laser Glamour, to pierwsza liga wśród urządzeń diodowych. Posiada dwie głowice zabiegowe: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm - depilacja laserowa niewielkich powierzchni i miejsc trudno dostępnych oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm - depilacja laserowa większych partii ciała, takich jak nogi, plecy, klatka piersiowa.

Dwie głowice zastosowane w laserze Light Sheer Duet zapewniają również krótszy czas zabiegu, wyższą jakość, komfort oraz znaczne ograniczenie po-zabiegowych odczynów skórnych. Zastosowanie większej głowicy zapewnia bezpieczną depilację laserową w przypadku skóry wrażliwej, ciemnej karnacji oraz cery z tendencją do pękających naczynek. Skuteczność, bezpieczeństwo, komfort - depilacja laserowa Light Sheer Duet pozwoli definitywnie pożegnać się z nadmiernym owłosieniem. Aby zobaczć fotografie efektów depilacji laserowej kliknij tutaj.

Promocja Swiateczna

Przyjdź do nas w grudniu i uzyskaj rabat w wysokości 50 zł na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Wykorzystaj okazję i zadzwoń teraz! Liczba wolnych miejsc zmniejsza się z każdą chwilą!

 

depilacja laserowa lodz piotrkowska

Istotne fazy wzrostu

depilacja laserowa wlosyKluczowe znaczenie dla skuteczności depilacji laserowej ma cykl wzrostu włosa. Warto wiedzieć, że włosy nie rosną równocześnie, a lasery pozwalają na ich efektywne usunięcie tylko w fazie wzrostu. Włosy, niezależnie od partii ciała przechodzą trzy fazy:
Anagen (faza wzrostu) - kiedy włos jest widoczny na skórze, jego trzon jest silnie związany z komórkami macierzy, a podział komórkowy wpływa na intensywny wzrost włosów. Jest to idealny etap ma depilację laserową, jeśli chodzi o jej skuteczność,
Katagen (faza przejściowa) - na tym etapie włos przestaje rosnąć, znajduje się w mieszku włosowym, ale traci połączenie z komórkami macierzy
Telogen (faza spoczynku) - w tej fazie włos powoli wypada z mieszka włosowego, a na jego miejscu powstaje nowy włos.
Ze względu opisany cykl, zabiegi depilacji należy wykonywać kilkakrotnie w regularnych odstępach czasu. Ich długość jest ściśle powiązana z indywidualnymi uwarunkowaniami fizjologicznymi oraz obszarem ciała, którego dotyczy depilacja laserowa. Standardowo wystarcza od 4 do 5 zabiegów.

Zalety depilacji bikini w skrócie

  • zachwyt płci przeciwnej :)
  • możliwość rezygnacji z dotychczasowych sposobów usuwania owłosienia
  • trwałe efekty - jednorazowy koszt
  • bezbolesność i skuteczność w przypadku zastosowania depilacji laserowej

Depilacja bikini stała się popularnym zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych. Nikogo już nie dziwi usuwanie owłosienia z okolic intymnych, a wręcz przeciwnie, stało się to rzeczą normalną. Okazuje się, że to co kiedyś stanowiło atut, dziś jest nie do zaakceptowania. Powszechnie istniejący kult gładkiego i nieskazitelnego ciała stawia kobietom wysoką poprzeczkę. Bardzo trudno jest sprostać tym wymaganiom. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę zabiegi depilacji, zwłaszcza okolic bikini, bywają dla kobiet kłopotliwe.

Przy klasycznych metodach depilacji zdarza się bardzo dużo nieprzyjemnych powikłań - począwszy od bolesnego wrastania włosów, któremu najczęściej towarzyszy stan zapalny do bliznowacenia. W rezultacie końcowy efekt, mija się z celem - mimo braku owłosienia i tak bez skrępowania nie możemy cieszyć się piękną, gładką skórą. Dla Pań, którym problem niechcianego owłosienia spędza sen z powiek, alternatywą stała się depilacja laserowa. W tej chwili jest to najskuteczniejsza, trwała metoda eliminacji zbędnego owłosienia. Wśród laserów wykorzystywanych do depilacji największą popularność, zwłaszcza w Łodzi, zdobył system Light Sheer Duet.

Jest to laser diodowy, którego technologia oparta jest na barwniku włosa - melaninie. Dzięki skupionej i działającej wybiórczo wiązce laserowej jest także najbezpieczniejszym dostępnym na rynku urządzeniem (nie oddziałuje na inne tkanki i narządy). Szczególnie podczas zabiegów wykonywanych w tak delikatnych oraz intymnych obszarach jak bikini ma to ogromne znaczenie. Wizycie, która stanowi dla każdej kobiety duże wyzwanie, powinno towarzyszyć poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że upragniony cel zostanie osiągnięty. W naszym gabinecie Laser Glamour dysponujemy systemem Light Sheer Duet.

Jesteśmy jednym z nielicznych łódzkich salonów kosmetycznych, gdzie depilacja laserowa bikini należy do najczęściej wykonywanych zabiegów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w usuwaniu owłosienia z miejsc intymnych, dzięki czemu wiemy jak zadbać o to, aby każda pacjentka czuła się u nas jak najbardziej komfortowo i wyjątkowo. Tylko połączenie niezawodnego sprzętu oraz odpowiedzialnego, wykwalifikowanego personelu może sprawić, że efekty terapii laserowej zapewnią nam swobodę w każdej sytuacji.