Depilacja Laserowa

Light Sheer Duet to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej. Urządzenie znanej i cenionej marki Lumenis zapewnia największą moc i skuteczność. Jednocześnie mamy do czynienia z wyjątkowo bezpieczną technologią, która działa tylko na barwnik włosa. Stała długość fali sprawia, że laser nie przenika do innych tkanek oraz narządów, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA) oraz zgodność urządzenia z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Laser, który wykorzystujemy w Gabinecie Laser Glamour, to pierwsza liga wśród urządzeń diodowych. Posiada dwie głowice zabiegowe: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm - depilacja laserowa niewielkich powierzchni i miejsc trudno dostępnych oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm - depilacja laserowa większych partii ciała, takich jak nogi, plecy, klatka piersiowa.

Dwie głowice zastosowane w laserze Light Sheer Duet zapewniają również krótszy czas zabiegu, wyższą jakość, komfort oraz znaczne ograniczenie po-zabiegowych odczynów skórnych. Zastosowanie większej głowicy zapewnia bezpieczną depilację laserową w przypadku skóry wrażliwej, ciemnej karnacji oraz cery z tendencją do pękających naczynek. Skuteczność, bezpieczeństwo, komfort - depilacja laserowa Light Sheer Duet pozwoli definitywnie pożegnać się z nadmiernym owłosieniem. Aby zobaczć fotografie efektów depilacji laserowej kliknij tutaj.

Promocja Swiateczna

Przyjdź do nas w grudniu i uzyskaj rabat w wysokości 50 zł na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Wykorzystaj okazję i zadzwoń teraz! Liczba wolnych miejsc zmniejsza się z każdą chwilą!

 

depilacja laserowa lodz piotrkowska

Przygotuj listę zażywanych leków, aby niczego nie pominąć podczas spotkania z kosmetologiem. To ważne, aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

Istotne fazy wzrostu

depilacja laserowa wlosyKluczowe znaczenie dla skuteczności depilacji laserowej ma cykl wzrostu włosa. Warto wiedzieć, że włosy nie rosną równocześnie, a lasery pozwalają na ich efektywne usunięcie tylko w fazie wzrostu. Włosy, niezależnie od partii ciała przechodzą trzy fazy:
Anagen (faza wzrostu) - kiedy włos jest widoczny na skórze, jego trzon jest silnie związany z komórkami macierzy, a podział komórkowy wpływa na intensywny wzrost włosów. Jest to idealny etap ma depilację laserową, jeśli chodzi o jej skuteczność,
Katagen (faza przejściowa) - na tym etapie włos przestaje rosnąć, znajduje się w mieszku włosowym, ale traci połączenie z komórkami macierzy
Telogen (faza spoczynku) - w tej fazie włos powoli wypada z mieszka włosowego, a na jego miejscu powstaje nowy włos.
Ze względu opisany cykl, zabiegi depilacji należy wykonywać kilkakrotnie w regularnych odstępach czasu. Ich długość jest ściśle powiązana z indywidualnymi uwarunkowaniami fizjologicznymi oraz obszarem ciała, którego dotyczy depilacja laserowa. Standardowo wystarcza od 4 do 5 zabiegów.

Depilacja lydek

Łydki są jedną z najczęściej depilowanych okolic ciała. Mimo, iż nie zawsze eksponujemy nogi, to kiedy mówimy o depilacji, najczęściej myślimy właśnie o nich. Owłosione łydki uchodzą za bardzo nieestetyczne. Kobiety nie usuwające owłosienia z tej części ciała są postrzegane jako zaniedbane i nieatrakcyjne. Niestety golenie lub inne domowe metody depilacji łydek zwykle nie należą do przyjemnych czynności. Przede wszystkim zajmują nam sporo czasu, co przy dzisiejszym, szybkim trybie życie stanowi dla niejednej z nas spory kłopot.

Wszystkie marzymy o skórze gładkiej jak aksamit, a to niejednokrotnie wiąże się z codziennym goleniem nóg. Większość kobiet nie jest w stanie sprostać temu wyzwaniu. Na przeciw oczekiwaniom kobiet wychodzą liczne łódzkie gabinety kosmetyczne. Posiadają w swojej ofercie szereg zabiegów rozwiązujących problem niechcianego owłosienia. Począwszy od najprostszych metod do jakich należą depilacja woskiem, pastą cukrową, a skończywszy na depilacji IPL oraz depilacji laserowej. Oczywiście najlepszym i najbardziej skutecznym rodzajem depilacji, dość popularnym także w Łodzi jest trwała depilacja laserowa.

Oprócz względów estetycznych niesie ze sobą także wiele innych korzyści. Laserowe usuwanie owłosienia rozwiązuje problemy dermatologiczne tj. zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosów i towarzyszące mu stany zapalne. Poprzez odpowiednią serię zabiegów pozwoli nam pozbyć się uciążliwych włosków raz na zawsze. Niestety nie wszystkim panią jest dane poddać się zabiegom laseroterapii. Należy pamiętać, że aby depilacja laserowa była skuteczna włosy muszą być ciemne, a skóra jasna.

U osób o bardzo ciemnej karnacji lub kolorze włosów blond zabiegi nie przyniosą oczekiwanych efektów. Aby sprawdzić jakie są przeciwwskazania do zabiegów depilacji laserowej i czy nie istnieje jakiś czynnik wykluczający Państwa z zabiegów zapraszamy do zapoznania się na naszej stronie internetowej z modułem ?depilacja laserowa". Tam znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje odnośnie laserowego usuwania owłosienia.

 

Zalety depilacji laserem Light Sheer Duet

  • szybkość i precyzja wykonywanych zabiegów (duża powierzchnia zabiegowa),
  • bezpieczeństwo (działanie oparte na występowaniu barwnika, wiązka zaprogramowana na odpowiednią długość fali, brak przenikania do struktur otaczających),
  • bezbolesność (ograniczenie dyskomfortu dzięki funkcji chłodzenia i zasysania skóry przez głowicę),
  • skuteczność (możliwość automatycznego wygenerowania 2-3 impulsów na jedną plamkę zabiegową),
  • zaawansowana technologia