Depilacja Laserowa

Light Sheer Duet to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie depilacji laserowej. Urządzenie znanej i cenionej marki Lumenis zapewnia największą moc i skuteczność. Jednocześnie mamy do czynienia z wyjątkowo bezpieczną technologią, która działa tylko na barwnik włosa. Stała długość fali sprawia, że laser nie przenika do innych tkanek oraz narządów, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA) oraz zgodność urządzenia z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Laser, który wykorzystujemy w Gabinecie Laser Glamour, to pierwsza liga wśród urządzeń diodowych. Posiada dwie głowice zabiegowe: mniejszą o wymiarach 9mm x 9mm - depilacja laserowa niewielkich powierzchni i miejsc trudno dostępnych oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm - depilacja laserowa większych partii ciała, takich jak nogi, plecy, klatka piersiowa.

Dwie głowice zastosowane w laserze Light Sheer Duet zapewniają również krótszy czas zabiegu, wyższą jakość, komfort oraz znaczne ograniczenie po-zabiegowych odczynów skórnych. Zastosowanie większej głowicy zapewnia bezpieczną depilację laserową w przypadku skóry wrażliwej, ciemnej karnacji oraz cery z tendencją do pękających naczynek. Skuteczność, bezpieczeństwo, komfort - depilacja laserowa Light Sheer Duet pozwoli definitywnie pożegnać się z nadmiernym owłosieniem. Aby zobaczć fotografie efektów depilacji laserowej kliknij tutaj.

Promocja Swiateczna

Przyjdź do nas w grudniu i uzyskaj rabat w wysokości 50 zł na pierwszy zabieg depilacji laserowej. Wykorzystaj okazję i zadzwoń teraz! Liczba wolnych miejsc zmniejsza się z każdą chwilą!

 

depilacja laserowa lodz piotrkowska

Istotne fazy wzrostu

depilacja laserowa wlosyKluczowe znaczenie dla skuteczności depilacji laserowej ma cykl wzrostu włosa. Warto wiedzieć, że włosy nie rosną równocześnie, a lasery pozwalają na ich efektywne usunięcie tylko w fazie wzrostu. Włosy, niezależnie od partii ciała przechodzą trzy fazy:
Anagen (faza wzrostu) - kiedy włos jest widoczny na skórze, jego trzon jest silnie związany z komórkami macierzy, a podział komórkowy wpływa na intensywny wzrost włosów. Jest to idealny etap ma depilację laserową, jeśli chodzi o jej skuteczność,
Katagen (faza przejściowa) - na tym etapie włos przestaje rosnąć, znajduje się w mieszku włosowym, ale traci połączenie z komórkami macierzy
Telogen (faza spoczynku) - w tej fazie włos powoli wypada z mieszka włosowego, a na jego miejscu powstaje nowy włos.
Ze względu opisany cykl, zabiegi depilacji należy wykonywać kilkakrotnie w regularnych odstępach czasu. Ich długość jest ściśle powiązana z indywidualnymi uwarunkowaniami fizjologicznymi oraz obszarem ciała, którego dotyczy depilacja laserowa. Standardowo wystarcza od 4 do 5 zabiegów.

Zalety depilacji pach laserem Light Sheer Duet

  • precyzja wykonywanych zabiegów,
  • bezpieczeństwo,
  • szybkość
  • bezbolesność ,
  • skuteczność ,
  • zaawansowana technologia

W dzisiejszych czasach coraz bardziej dbamy o swój estetyczny wizerunek. Mocno dążymy do ideału naśladując ówczesne gwiazdy, które są cały czas młode, gładkie oraz nieskazitelnie piękne. Aby sprostać wytyczonym kanonom decydujemy się na rozmaite zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej. Zabiegiem permanentnie powtarzanym jest depilacja obejmująca niejednokrotnie całe ciało. Kobiety zazwyczaj depilują nogi, ręce, okolicę bikini i pachy. Często też przekonują się do całkowitej depilacji okolic intymnych. O ile w usuwaniu owłosienia z miejsc odsłoniętych każda z nas ma doświadczenie, o tyle depilowanie pach bywa kłopotliwe.

Towarzyszącym schorzeniem dla tej okolicy jest wrastanie się owłosienia z bliznowaceniem oraz nieustanne podrażnienia. W Łodzi na depilację pach głównie decydują się kobiety, dla których najważniejsze jest codzienne poczucie komfortu. Szczególnie latem wzrasta zainteresowanie zabiegami depilacji tej okolicy, głównie z uwagi na konieczność eksponowania ciała. Aby ustrzec się powikłań współistniejących z depilacją pach należy wybrać odpowiednią metodę usuwania owłosienia. Jedynym rodzajem depilacji, który pozwoli trwale pozbyć się zbędnych włosków jest zabieg depilacji laserowej na systemie Light Sheer Duet. Jest to laser diodowy, którego technologia oparta jest na barwniku włosa melaninie.

Dzięki stałej długości wiązki jaką emituje oraz wysokiej mocy impulsu, laser Light Sheer Duet stoi na czele wśród urządzeń służących do depilacji laserowej. W naszym, łódzkim gabinecie Laser Glamour realizujemy marzenia o gładkiej, idealnej skórze. Poprzez serię zabiegów na systemie Light Sheer Duet na stałe pozbywamy się problemu niechcianego owłosienia. Przed przystąpieniem do prawidłowej terapii laserowej zapraszamy na bezpłatne konsultacje medyczne. Podczas tych spotkań wykluczamy przeciwwskazania do zabiegu oraz wykonujemy bardzo ważne próby laserowe. Konsultacja jest gwarancją, że zabiegi będą przeprowadzone w sposób bezpieczny oraz jak najbardziej skuteczny. Tylko korzystając z profesjonalnego gabinetu możemy być pewni, iż efektami depilacji laserowej będziemy się cieszyć przez długie lata.