Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Jak REGEN likwiduje zmarszczki?

jak regen likwiduje zmarszczkiFale radiowe wpływają dobroczynnie na włókna kolagenowe. Jak wiadomo to właśnie kolagen znajdujący się w skórze właściwej i tkance podskórnej zapewnia elastyczną, jędrną skórę. Z wiekiem postępują nieuchronne procesy degeneracji włókien kolagenowych i zmniejsza się ilość kolagenu produkowanego w fibroblastach. Fale radiowe podgrzewają włókna, co w efekcie prowadzi do kurczenia istniejących włókien kolagenowych, zwiększa aktywność fibroblastów i powoduje produkcję tak potrzebnego, nowego kolagenu.

Jak REGEN likwiduje cellulit?

jak regen likwiduje cellulitPrzeprowadzanie bardzo skutecznych zabiegów na cellulit umożliwia Regen, który jest pierwszym urządzeniem na świecie wykorzystującym technologię oddziaływania trójbiegunowego - TriPollar. Kontrolowane fale radiowe dawkowane z trzech diod selektywnie ogrzewają komórki tłuszczowe, zwiększają ich metabolizm oraz powodują kurczenie. Wydzielane w czasie zabiegu kwasy tłuszczowe przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej i przedostają się do układu limfatycznego. Tam podlegają trawieniu przez wątrobę i są wydalane przez nerki i układ trawienny, co obrazuje wysoką skuteczność stosowania fal radiowych w kosmetyce.

Technologia TriPolar

technologia tripolar

Zabiegi przy zastosowaniu tripolarnej aparatury REGEN to gwarancja widocznych rezultatów, którymi można cieszyć się nawet po pierwszym zabiegu. Długotrwałe i spektakularne efekty uzyskuje się już po 6-8 wizytach. Innowacyjność zabiegu to przede wszystkim sterowanie głębokością pracy fal radiowych w skórze, zarówno w warstwie wierzchniej, jak i strukturach podskórnych do głębokości 20 mm.

Dokładnie kontrolowana dawka fal radiowych zapewnia bezbolesność zabiegu,
a fale działają tylko i wyłącznie na wybranych obszarze ciała albo twarzy.
A zatem, w odróżnieniu do zabiegów monopolarnych, nie przechodzą przez całe ciało. Tak skoncentrowane działanie skutkuje widocznym, oczekiwanym rezultatem już po pierwszej wizycie. Dwie precyzyjne głowice o różnej wielkości pozwalają na efektywne zabiegi w newralgicznych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, "bryczesy", ramiona, szyja.

Gwarantują również lifting, redukcję zmarszczek bez użycia skalpela. Pod wpływem fal (ciepła) następuje intensywny proces syntetyzowania białek i produkcja kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu uzyskuje się w zabiegach REGEN oczekiwane napięcie skóry, wygładzanie zmarszczek. Stopniowa poprawa wyglądu, coraz młodsza twarz, redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się praktycznie na oczach zadowolonych klientek, które po każdym kolejnym zabiegu widzą poprawiającą się kondycję skóry.

Fale radiowe w kosmetyce

fale radiowe lodz2

Zastosowanie fal radiowych (radiofrekwencja) w nowoczesnej kosmetyce pozwala na skuteczną, nieinwazyjną walkę z oznakami starzenia, trądzikiem i zbędną tkanką tłuszczową. Technologia zastosowana w aparacie REGEN to trójbiegunowy system TriPolar, która działa miejscowo, nieinwazyjnie i bezboleśnie. Przynosi znakomite rezultaty w terapii przeciwzmarszczkowej, przeciwtrądzikowej, antycellulitowej oraz wyszczuplającej.

Działanie tej nowoczesnej technologii polega na przenoszeniu energii w głębokie warstwy skóry, podgrzaniu w sposób selektywny zarówno struktur skóry, jak i tkanki tłuszczowej. W efekcie następuje pobudzenie produkcji kolagenu na poziomie skóry właściwej. Zwiększa się metabolizm, a komórki tłuszczowe kurczą się. W ten sposób zwiotczała skóra jest podciągana, zmarszczki zostają wygładzone, a zbędna tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Zabiegi na cellulit

Cellulit to schorzenie powszechnie nazywane zespołem skórki pomarańczowej. Jest to nieprawidłowość rozrostowa tkanki łącznej, w której pojawiają się zaburzenia w przepływie krwi i limfy, a także następuje odkładanie produktów odpadowych przemiany materii. Na skórze widoczne są nierówności w postaci grudek i zagłębień. Występowanie cellulitu przypisuje się głównie kobietom. Schorzenie to zaczyna się pojawiać podczas okresu dojrzewania i jest wynikiem istniejącej burzy hormonalnej w organizmie. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami ponad 80% populacji Pań po 25 roku życia cierpi z powodu cellulitu, który umiejscawia się szczególnie w takich partiach jak pośladki, uda, biodra i ramiona.

Wśród przyczyn sprzyjających powstawaniu tej przykrej dolegliwości możemy wymienić zaburzenia ze strony gospodarki hormonalnej, niewłaściwą dietę bogatą w węglowodany, brak aktywności fizycznej, stres, używki bądź cechy dziedziczne. Jest to najbardziej niepożądana przypadłość dotykająca zarówno osoby młode jak i dojrzałe kobiety. Powoduje często ograniczenie poczucia własnej wartości, brak akceptacji swojego ciała, a co za tym idzie niezwykle duży kompleks. Podstawową formą walki zapobiegającą powstawaniu cellulitu jest codzienna profilaktyka polegająca na wykluczeniu przyczyn odpowiedzialnych za jego powstawanie. Najważniejsze to wdrożenie podstaw zdrowego odżywiania i regularne ćwiczenia.

Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry z użyciem skoncentrowanych kosmetyków i zabiegów antycellulitowych wykonywanych w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Jednym z takich miejsc w Łodzi jest gabinet Laser Glamour specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów związanych z jednostkami chorobowymi skóry. W swojej ofercie proponuje specjalny program zabiegów na cellulit oparty na innowacyjnej technologii z wykorzystaniem fal radiowych Regen. Terapia oparta jest na rozbijaniu komórek tłuszczowych za pomocą fal radiowych, powodując tym samym poprawę elastyczności i jędrności. Zabiegi antycellulitowe cieszą się w gabinecie dużym powodzeniem. Musimy zawsze mieć na względzie to, że cellulit jest nie tylko kwestią estetyczną, ale przede wszystkim zdrowotną, która nie leczona może prowadzić do poważnych chorób całego układu.