Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Galeria laserowego usuwania owlosienia


      Część zaprezentowanych fotografii przedstawia efekty nie zakończonej depilacji laserowej, w związku z czym nie prezentuje
      efektu końcowego całego procesu usuwania owłosienia laserem Light Sheer Duet.

Laserowe usuwanie owlosienia

laserowe usuwanie owlosienia lodz3 Usuwanie owłosienia laserem zapoczątkowano na świecie w latach siedemdziesiątych, podczas gdy pierwsze naukowe opracowania dotyczące tej metody usuwania owłosienia można było przeczytać dopiero w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. W chwili obecnej laserowe usuwanie owłosienia jest już powszechnie uznanym standardem rozwiązywania problemów powodowanych przez nadmierny porost włosów.

W wielu krajach zabiegi depilacji laserowej mogą być wykonywane przez każdego. Są jednak takie państwa, gdzie tylko osoby wykwalifikowane medycznie lub nadzorowane przez takie mogą wykonywać zabiegi. W tym miejscu miło nam jest Państwa poinformować, że cały personel Laser Glamour posiada wyższe wykształcenie medyczne. Aby uzyskać długoterminowy efekt usunięcia owłosienia za pomocą lasera należy przeprowadzić kilka zabiegów. Ich ilość jest uzależniona od koloru skóry, koloru włosów i innych indywidualnych predyspozycji.

Szczególnie w przypadku mężczyzn miejsce usuwania owłosienia może wpływać na ilość zabiegów, np. w przypadku twarzy, w miejscach regularnie golonych zwykle istnieje potrzeba zastosowania ponadprzeciętnej ilości spotkań depilacyjnych. Duże znaczenie ma także rodzaj zastosowanego lasera. W przypadku używanego w Laser Glamour lasera Light Sheer Duet można mieć pewność, że zostanie użyte najlepsze urządzenie z dostępnych. Pomiędzy zabiegami należy stosować odpowiednie przerwy uzależnione od części ciała poddanej terapii i długości cyklu wzrostu włosów typowej dla danego obszaru ciała. Przykładowe różnice to około sześciotygodniowy okres przerwy pomiędzy zabiegami obejmującymi usuwanie laserowe owłosienia brody i zalecana około ośmiotygodniowa przerwa w przypadku depilacji laserowej nóg.

Zadzwoń teraz - rejestracja zabiegów laserowego usuwania owłosienia: 887 079 000
Czekamy na Ciebie w Łodzi przy ul. Podrzecznej 17 - nieopodal Manufaktury :)

Depilacja laserowa w okolicach Manufaktury

depilacja laserowa lodz tanioSkóra delikatna w dotyku i gładka jak jedwab to synonim kobiecości. Aby móc się taką skórą cieszyć każdego dnia, kobiety zmuszane były do wykonywana czasochłonnych, a czasami i bolesnych zabiegów kosmetycznych, takich jak woskowanie lub depilacja na mokro. Pomimo że efekty ich stosowania były zadowalające, to niestety bardzo krótkotrwałe. Już po kilku dniach włoski zaczynały odrastać na nowo. Tak było do momentu aż popularność zyskała w Łodzi depilacja laserowa. Jest to zabieg kosmetyczny, wykonywany w salonach piękności, gabinetach kosmetycznych i spa. Całkowicie bezpieczny i bezbolesny, wyróżniający się największą skutecznością spośród wszystkich istniejących dziś na rynku metod depilacji. Depilacja laserowa w Łodzi polega na oddziaływaniu na skórę wiązką lasera, który niszczy cebulki włosowe skutecznie hamując ich wzrost. Dawniej depilacja laserowa była skuteczna wyłącznie u osób, które posiadały włoski w kolorze ciemniejszym od skóry. Dziś może być z powodzeniem stosowana u kobiet posiadających wyższe fototypy skóry.

Szukasz odmiany od swojego dotychczasowego wyglądu? Nie wiesz na co się zdecydować? Chcesz znaleźć salon piękności, który zaproponuje Ci kilka dobrych propozycji i nie będzie miał problemu z ich zrealizowaniem? Jeżeli tak, przekonaj się co przygotował dla Ciebie Laser Glamour. Laser Glamour to miejsce, w którym wykonywana jest dobrze znana wszystkim łodziankom depilacja laserowa. W pobliżu łódzkiej Manufaktury znajduje się takie miejsce, w którym każda z Pań może zmienić swój wygląd za pomocą jednego, prostego i bezpiecznego zabiegu depilacji laserowej.

Gładkie nogi, ręce, uda, a także twarz bez meszka włosowego. Koniec z regularnym depilowaniem na mokro i bolesnym woskowaniem. Koniec z wysokimi kosztami żmudnej elektrolizy. Bądź gotowa na wyjście na miasto o każdej porze. Pokaż swoje nogi - od teraz zawsze gładkie. Depilacja laserowa to zabieg polecany wszystkim paniom, które ponad wszystko cenią gładką i miłą w dotyku skórę. Bez otarć i zadrapań, a także bez zaczerwienień i długo utrzymujących się podrażnień od chemicznych kremów depilujących. Zamiast tego w ciągu krótkich serii depilacyjnych pozbędziesz się raz na zawsze swojego problemu.

Wykonywana w naszym łódzkim gabinecie Laser Glamour depilacja laserowa wyróżnia się dużą starannością i dokładnością, a także korzystaniem z najnowszych i najskuteczniejszych technologii laserowych, prosto ze stolicy depilacji laserowej – Stanów Zjednoczonych. Nasi kosmetolodzy to kobiety posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi.

Pomimo tak doskonałego przygotowania i ciekawej oferty, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.