Galeria laserowego usuwania owlosienia


      Część zaprezentowanych fotografii przedstawia efekty nie zakończonej depilacji laserowej, w związku z czym nie prezentuje
      efektu końcowego całego procesu usuwania owłosienia laserem Light Sheer Duet.

Laserowe usuwanie owlosienia

laserowe usuwanie owlosienia lodz3 Usuwanie owłosienia laserem zapoczątkowano na świecie w latach siedemdziesiątych, podczas gdy pierwsze naukowe opracowania dotyczące tej metody usuwania owłosienia można było przeczytać dopiero w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. W chwili obecnej laserowe usuwanie owłosienia jest już powszechnie uznanym standardem rozwiązywania problemów powodowanych przez nadmierny porost włosów.

W wielu krajach zabiegi depilacji laserowej mogą być wykonywane przez każdego. Są jednak takie państwa, gdzie tylko osoby wykwalifikowane medycznie lub nadzorowane przez takie mogą wykonywać zabiegi. W tym miejscu miło nam jest Państwa poinformować, że cały personel Laser Glamour posiada wyższe wykształcenie medyczne. Aby uzyskać długoterminowy efekt usunięcia owłosienia za pomocą lasera należy przeprowadzić kilka zabiegów. Ich ilość jest uzależniona od koloru skóry, koloru włosów i innych indywidualnych predyspozycji.

Szczególnie w przypadku mężczyzn miejsce usuwania owłosienia może wpływać na ilość zabiegów, np. w przypadku twarzy, w miejscach regularnie golonych zwykle istnieje potrzeba zastosowania ponadprzeciętnej ilości spotkań depilacyjnych. Duże znaczenie ma także rodzaj zastosowanego lasera. W przypadku używanego w Laser Glamour lasera Light Sheer Duet można mieć pewność, że zostanie użyte najlepsze urządzenie z dostępnych. Pomiędzy zabiegami należy stosować odpowiednie przerwy uzależnione od części ciała poddanej terapii i długości cyklu wzrostu włosów typowej dla danego obszaru ciała. Przykładowe różnice to około sześciotygodniowy okres przerwy pomiędzy zabiegami obejmującymi usuwanie laserowe owłosienia brody i zalecana około ośmiotygodniowa przerwa w przypadku depilacji laserowej nóg.

Zadzwoń teraz - rejestracja zabiegów laserowego usuwania owłosienia: 887 079 000
Czekamy na Ciebie w Łodzi przy ul. Podrzecznej 17 - nieopodal Manufaktury :)