Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest nowoczesnym zabiegiem, skutecznie oczyszczającym, regenerującym i odmładzającym skórę. Technika zabiegu oparta jest na kontrolowanym, mechanicznym złuszczaniu naskórka przy pomocy urządzenia posiadającego specjalne głowice ścierające. Górne warstwy zrogowaciałej skóry zostają usunięte, a na ich miejsce powstają nowe, zregenerowane komórki. Dzięki stopniowemu i równomiernemu złuszczaniu naskórka nie ma ryzyka powstania blizn. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i skuteczny.

 

mikrodermabrazja lodz1

Wybieramy to, co dla Ciebie najlepsze

W gabinecie Laser Glamour mamy do dyspozycji mikrodermabrazję diamentową oraz mikrodermabrazję korundową. Zabiegi wykonujemy jednym z najefektywniejszych na rynku urządzeń, wykorzystywanym zarówno przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Posiada ono wysoką moc, a cyfrowo sterowana regulacja poziomu podciśnienia umożliwia dostosowanie głębokości mikrodermabrazji do każdego typu skóry i każdego miejsca poddanego zabiegowi.

 

 

mikrodermabrazja lodz2

Mikrodermabrazja korundowa

Mikrodermabrazja korundowa polega na abrazji naskórka wywołanej przez drobne kryształki piasku korundowego, uderzającego o skórę pod wysokim ciśnieniem. Korund wraz z martwym naskórkiem zasysany jest z powrotem do urządzenia (oddzielny pojemnik na zużyty korund pozwala na przeprowadzenie higienicznego zabiegu). Po zabiegu skóra pozostaje idealnie gładka. Dzięki ścieraniu zrogowaciałej warstwy komórek jednocześnie zachodzi stymulacja odnowy komórkowej skóry.

 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

W mikrodermabrazji diamentowej abrazja jest spowodowana za pomocą wysokiej jakości głowic diamentowych. Złuszczaniu naskórka towarzyszy silne zasysanie skóry, przez co starty naskórek jest natychmiast odessany. Technika ta, pozwala na dużą kontrolę stosowanego stopnia ścierania, a efekt jest widoczny natychmiast - młoda, lśniąca, elastyczna i gładka skóra. Zabieg ten jest polecany w szczególności osobom o delikatnej, wrażliwej i skłonnej do alergii skóry, ponieważ nie wywołuje żadnych podrażnień.

Profesjonalnie

  • Terapia przeprowadzana jest przez doświadczonego kosmetologa, który w zależności od potrzeb pacjenta dostosuje rodzaj mikrodermabrazji odpowiednio do wymagań skóry i preferencji
  • Liczba i częstotliwość zabiegów również ustalana jest indywidualnie, na podstawie istniejącego schorzenia
  • Zazwyczaj, aby uzyskać oczekiwany efekt, należy wykonać serię zabiegów ( od 4 do 6), przeprowadzanych w odpowiednich odstępach czasu - zwykle co 2-3 tygodnie
  • Po serii zabiegów definitywnie rozstajemy się z problemem