Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Odzywki do rzes w Lodzi

Każda z nas marzy o długich, gęstych rzęsach. To właśnie rzęsy stanowią najważniejszą część oprawy oczu, decydują o wyrazie całej twarzy. Zdrowe, mocne rzęsy dodają spojrzeniu uroku, a cera staje się promienna i pełna blasku. Na łódzkim rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele metod mających podkreślić piękno naszych oczu. Większość z nich obejmuje specjalne zabiegi wykonywane tylko w gabinetach kosmetycznych. Najpopularniejsze z nich polegają na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs różnego rodzaju syntetykami. Pozwala to na uzyskanie w krótkim czasie spektakularnego wyglądu. Niestety metody te, tak cenione w Łodzi, posiadają też minusy.

Jednym z nich jest często nienaturalny wygląd rzęs, konieczność cyklicznego powtarzania zabiegów, osłabianie naturalnych rzęs - po rezygnacji z przedłużania niestety rzęsy są w dużo gorszej kondycji. Na przeciw oczekiwaniom klientek wyszła marka Revitalash. Wprowadziła ona na światowy rynek rewelacyjną odżywkę do rzęs oraz brwi RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner. Preparat ten jest przeznaczony dla kobiet, które w naturalny, skuteczny i bezpieczny sposób chcą zadbać o swoje rzęsy. Już po 3 tygodniach codziennej terapii widoczne są pierwsze efekty. Nasze rzęsy stają się silniejsze i zdecydowanie dłuższe.

Wielkim plusem odżywki Revitalash jest to, iż następuje stymulacja wzrostu także nowych rzęs, dzięki czemu przynosi zaskakujące efekty u osób, które przeszły chemioterapię. Wyjątkowość produktów podkreśla fakt, iż są one dostępne tylko w renomowanych salonach i gabinetach kosmetycznych. Również w naszym gabinecie Laser Glamour możecie Państwo dokonać zakupu preparatów firmy Revitalash. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy bezpośrednio do naszego salonu, który mieści się w centrum Łodzi na ul. Podrzecznej 17. Chętnie opowiemy o preparatach Revitalash i wskażemy poprawny sposób ich stosowania. Zapraszamy serdecznie:)