Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Usuwanie przebarwien

  • umożliwiamy wykorzystanie najnowszych technologii światowych
  • stosujemy indywidualnie dobraną mikrodermabrazję
  • wykonujemy peelingi chemiczne w przypadku wystąpienia takiej potrzeby

Przebarwienia to obecnie najczęstszy defekt dotyczący skóry powstający na skutek nadmiernej produkcji melaniny. Przebarwienia mają postać widocznych plam nieregularnego kształtu odróżniające się od otaczającej zdrowej skóry. Występują zarówno na twarzy jak i na ciele. Problem zmian pigmentacyjnych dotyczy w przeważającej ilości kobiet, natomiast nie jest zjawiskiem obcym wśród mężczyzn. Jako główny czynnik odpowiedzialny za powstawanie zmian uznaje się promieniowanie słoneczne, stosowanie kuracji hormonalnych, współistniejące choroby wątroby oraz trądzik.

Aktualnie coraz częściej obserwuje się pojawienie się przebarwień w wyniku działania substancji fotoalergizujących zawartych w stosowanych kosmetykach. Ze względu na dobór odpowiedniej metody leczenia przebarwienia różnicuje się na cztery podstawowe grupy: piegi, melasma(ostuda), plamy soczewicowate (plamy starcze) i przebarwienia pozapalne. Dla lepszego rokowania w leczeniu warto wspomnieć ,że przebarwienia dzieli się ze względu na głębokość ich położenia :naskórkowe, skórne i mieszane. Ma to zasadniczy wpływ na szybkość i skuteczność przeprowadzanej terapii.

W Łodzi znajdziecie Państwo bardzo dobre rozwiązanie na pozbycie się tej przykrej dolegliwości. Gabinet kosmetyczny Laser Glamour specjalizuje się w usuwaniu przebarwień skóry stosując peelingi medyczne firmy Mediderma jak również zabiegi mikrodermabrazji korundowej i mikrodermabrazji diamentowej. Terapia w łódzkim gabinecie rozpoczyna się na przeprowadzeniu wnikliwej konsultacji medycznej w celu ustalenia przyczyny oraz wykluczenia wszelkich przeciwwskazań do zabiegu.

Spotkanie ma również niezwykle istotny charakter informacyjny pozwalający przekazać wiedzę jak należy postępować w trakcie i po zakończonym leczeniu tak, aby bezpowrotnie pozbyć się istniejącego problemu. Dzięki tak sporządzonemu wywiadowi jesteśmy w stanie dobrać jak najskuteczniejszą metodę leczenia pozwalającą trwale usunąć istniejące przebarwienia. Po zakończonym leczeniu wiemy już z doświadczenia jak bardzo poprawia to jakość i komfort życia, a nam daje poczucie ogromnej satysfakcji z odniesionego sukcesu.