Fale radiowe w Lodzi

depilacja laserowa lodz piotrkowskaNa terenie Łodzi i województwa łódzkiego można skorzystać z dobrodziejstwa fal radiowych w kilku dobrych gabinetach kosmetycznych. Jednak taki jak Laser Glamour - jest tylko jeden! Tylko u nas nieustannie promocja goni promocję a standardowy cennik na fale radiowe jest zawsze na atrakcyjnym poziomie :)


Promocja - fale radiowe

depilacja laserowa lodz piotrkowska Tylko do środy 20 grudnia 2017 zabieg falami radiowymi okolicy ust wykonujemy w cenie o 10% niższej od podanej w cenniku! Wykorzystaj okazję i zadzwoń teraz! Liczba miejsc ograniczona!


Efekty stosowania fal radiowych

Po przeprowadzeniu zabiegu w Łodzi z zastosowaniem fal radiowych można zaobserwować szereg pozytywnych efektów. Należy do nich przede wszystkim ujędrnienie, wymodelowanie i wyszczuplenie ciała oraz redukcja cellulitu. Można także zauważyć zmniejszenie blizn i rozstępów, odmłodzenie rąk i stóp oraz podniesienie pośladków. W przypadku stosowania na twarz i szyję zmniejszają się worki pod oczami, kurze łapki, indycza szyja oraz "chomiki". Przed poddaniem się zabiegowi należy skontrolować, czy nie mamy do czynienia z przecwwskazaniami do jego przeprowadzenia. Mamy tutaj na myśli następujące okoliczności: korzystanie przed zabiegiem z opalania lub solarium, peelingi chemiczne, laseroterapia, mezoterapia igłowa, wypełniacze typu botoks, duże żylaki, rany na skórze, jakiekolwiek metalowe implanty, choroby serca, nerek, epilepsja, nowotwory a także ciąża i okres karmienia piersią. Fale radiowe w Łodzi poprzez nagrzanie tkanki tłuszczowej rozpuszczają komórki tłuszczowe. Podgrzanie włókien kolagenowych powoduje ich intensywne naprężenie a fibroblasty produkują w przyspieszonym tempie nowe włókna.

Regulamin promocji świątecznej

Rabat w wysokości 50 zł udzielany jest jednorazowo .

Zniżka dotyczy tylko jednej, wybranej partii ciała w kwocie powyżej 129zł (według cennika umieszczonego na www.laserglamour.pl).

Przy dołączeniu większej liczby okolic rabat odejmujemy tylko od jednej.

Promocja ważna od 06.12.2017r. do 31.12.2017r. (liczy się właściwa data wykonania zabiegu objętego rabatem).

Promocje i rabaty nie łączą się.

 

Rabaty dla grup znajomych

  • Polecając nas swojemu znajomemu możecie uzyskać rabat w kwocie 100zł! Ty 50zł i Twój znajomy 50zł! Polecając nas trzem osobom możesz mieć możliwość skorzystania z bezpłatnego zabiegu!
  • Zniżka dotyczy zabiegów depilacji laserowej w Laser Glamour.
  • Rabat udzielany jest jednorazowo.
  • Aby otrzymać zniżkę należy wysłać nam mailem bądź smsem imię i nazwisko osoby poleconej.
  • Promocja nie działa wstecz, możesz polecić nam tylko nowych klientów, liczba poleconych znajomych jest nieograniczona.
  • Rabat dotyczy zabiegów w kwocie powyżej 129zł.
  • Promocja rabatowa nie łączy się z innymi promocjami (w przypadku "nakładania się" promocji wybierasz tą, z której masz życzenie skorzystać).
  • Warunkiem uzyskania zniżki jest skorzystanie z pierwszego zabiegu przez osobę poleconą,Ty otrzymasz rabat przy kolejnym zabiegu.


    Promocja rabatowa dla grup znajomych jest ważna tylko do 31.12.2017 r. Limit miejsc ograniczony.

Bony upominkowe

depilacja laserowa łódźSpraw niespodziankę bliskiej osobie!

Podaruj jej bon upominkowy w wybranej przez Ciebie kwocie na dowolny zabieg depilacji laserowej lub mezoterapii igłowej      w naszym salonie.
Uśmiech bliskich jest bezcenny :)